Web Sitesi

Web Sitesi

Web Sitesi

Gelişen küresel dijital ortamla birlikte kurumlar ya da şahıslar internet üzerinde yer alan web siteleri ile birlikte tanıtımlarını yaparak marka değerlerini üst sıralara taşımaktadır. Web sitesi, web üzerinde yer alan sayfalar, animasyonlar, yazılar, resimler ve videoları kapsamaktadır. Bunların ziyaretçilere duyurulması ve en doğru hizmeti sunabilmenize yardımcı olmaktadır. Reklam ve dijital ortamının bu denli gelişmesi ile birlikte insanlar %85 oranında interneti tercih etmektedir. Sizlerde profesyonel bir web sitesi sahibi olarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.
Web tasarım işlemleri her açıdan kusursuz olmalıdır, en doğru alan adının alınması ile başlayan bu süreç en uygun hosting seçenekleri ile devam etmektedir. Örnek olarak İstanbul’da hizmet sunan bir şirketiniz olsun alan adınızın da buna uygun olması gerekir. Alan adı kısa ve öz olmalıdır ki akılda kalıcı olmalı bu sayede ziyaretçiler kolaylıkla sizleri bulabilmelidir. Hosting ise web sitesi barınmasıdır, sitenizin amacına ve paylaşacağınız içeriklerin boyutuna göre bu alan yükseltilebilir. Web tasarım konusunda hizmet sunan firmamız bu alanda sizlere en uygun fırsatları yakalamaktadır.
Web sitelerinin tasarlanması sürecinde birçok yol izlenebilir ancak hangi yol izlenecek olursa olsun asıl amacın Seo olması gerekmektedir. Seo, arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Siteniz arama motorları tarafından sürekli tercih edilir ise sizlerde o derece daha ön planda olursunuz. Firmamızın tasarlamış olduğu web sitelerin ilk amacı seo odalı olmasıdır, bunun dışında yapmış olduğumuz seo çalışmaları ile birlikte sizleri her zaman ilk sıralara sokabiliriz.

Web Sitesi Neden Önemlidir?

Şirketinizin ya da şahsi olarak hizmetlerinizin birçok insana ulaşmasını istiyorsanız, web sitesi hayati derecede önem arz etmektedir. Sizler örnek olarak dışarıdan yemek siparişi verecek olursanız, ilk baktığınız yer neresidir? Bunun cevabı elbette ki kişiden kişiye değişmektedir ancak büyük kısmımız internette Google a yazarak bu hizmetlerden yararlanmaktayız. En ufak bir şeyde  dahi internete başvurduğumuz böyle bir ortamda sizlerde internet sitesiz kalmayın. Web acil ekibi olarak en modern ve doğru tasarımlardan oluşan siteler yapmaktayız. Bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sitelerinin avantajları saymakla bitmez, onlardan sadece bazıları şunlardır;

  • Web sitenize yeni ziyaretçiler ile birlikte yeni müşteriler kazanırsınız.
  • Firmamızın ya da şahsınızın marka değeriniz artırırsınız.
  • Rakiplerinizin bir adım önüne geçersiniz.
  • Gelir kaynaklarınızı artırırsınız.
  • Reklam gibi alanlara başvurma gereksiniminizi ortadan kaldırırsınız

Web Sitesi Kurma

Dijital reklamın geliştiği bu dönemlerde web sitesi kurma birçok kişinin ve tüzel kişilerin en büyük halidir. Daha fazla insana ulaşarak marka değerinizi internet ortamında artırabileceğinizi eminiz ki çok iyi bir şekilde biliyorsunuzdur. İnternet sitesi kişilerin ya da kurumların resmi kimliğidir, insanların arama yaptığında karşılaştığı birçok site bulunmaktadır. Bu siteler gelir düzeylerini artırır ve hedeflerine daha da kolay bir şekilde ulaşır. Sizlerde bu ortamda biran önce yerinizi almalısınız.
İnternet sitesi kurmak için öncelikle bu alanda deneyimli olmalısınız, web siteleri oluşturulurken birçok teknik detay gereklidir. Web acil ekibi olarak profesyonel bir şekilde web sitesi kurma işlemini tamamlamaktayız. Ekibimizin tamamı seo ve yazılım açısından uzman olduğu için sizlerin istediği doğrultusunda web siteleri tasarlamak konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Firmamız web tasarım alanında yıllardır hizmetlerini sürdürmektedir, bizzat referanslar bölüme tıklayarak yapmış olduğumuz siteleri inceleyebilirsiniz.

Web Sitesi Kurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Web sitesi kurmak için farklı yöntemler izlenebilir. Kodlama ile yapılan siteler en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Ancak bu yöntem ile site yapmak için çalışan ekibin yazılım konusunda uzman olması gerekmektedir. Site içerisinde yer alan en ufak detay bile kodlama ile yapıldığından yapılacak küçük bir hata sitenin görünümünü olumsuz etkileyebilir. Web sitesi kurma konusunda firmamız hem kodlama hem de wordpress yöntemini kullanmaktadır. Yazımızın devamında ise wordpress yöntemi hakkında bilgiler verelim.
Wordpress kolay site yapmak için tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Kolay olduğu kadar elbette ki ufak detayları da bulunmaktadır. Arama motorlarında sitenizin üst sıralarda yer almasını istiyorsanız, wordpress siteye iyi bir seo çalışması da yapmalısınız. Firmamız bu konuda da sizlere tam güvence vermektedir. Projenin amacına göre beraber bir yöntem seçip sitenizi istediğiniz biçimde tasarlayabiliriz. Firmamız web sitesi kurma işlemi dışında siteniz için seo çalışmasını da düzenli olarak yapabilir, içerik yönetimini kolaylıkla halledebilir. Seo uyumlu makale konusunda sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşımakta firmamızın en temel işlerinden bir tanesidir. Bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Leave a comment