Web Tasarım

Web Tasarım Hizmeti

İnternetin gelişmesiyle beraber web kullananlarının da sayısı artmış, bu gelişime paralel olarak firmalar tanıtımlarını web üzerine kaydırmış, e-ticaret siteleri aracılığı ile de kolay alışverişin önü açılmıştır. Kısa bir zamanda, internet dünyası web siteleriyle dolmuş taşmıştır. Durum böyle olunca, dikkat çekmek ve benzer firmalarının web sayfalarının arasından sıyrılmak için kaliteli bir web tasarım ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Web aynı zamanda hızlı, etkili ve sınırsız bir bilgi kaynağıdır. İnternet üzerinde bilgi alabileceğiniz çok sayıda site mevcuttur. Bu siteler, ihtiyaç duyulan herhangi bir mevzuda süratli bir şekilde, çok değerli bilgilere erişim sağlamaktadır. Bu kadar geniş bir alana, milyonlarca kullanıcıya hitap eden ve günümüzde her zaman, her yerden ve kolayca ulaşılan web ortamına duyarsız kalmak mümkün değildir. Nitekim başarı amaçlayan firmalar da bu alana karşı kayıtsız kalmamış, gerek kendi tanıtımlarını gerekse ürün tanıtımı ve satışlarını bu yöntemle yapmaya başlamışlardır. Web yoluyla tanıtım ve satış maliyetlerini düşüren firmalar, bu alandaki tasarruflarını ürün fiyatlarına da yansıtarak müşterilerine daha cazip fiyatlar sunmuş ve bu da satışların daha da artmasına neden olmuştur. Ama, her şeyde olduğu gibi, burada da büyük rekabet alanı oluşmuştur. Web’in avantajını “gören gelmiş” ve ortalık web sitesi kaynamaya başlamıştır. Sayısız firma bu alanda kendini göstermeye başlamıştır. İşte burada iyi bir web tasarımı ayırt edici özellik olarak ortaya çıkmıştır. “Çok” arasından sıyrılmak için “iyi” ve “fark edilir” olmak zorunludur. Bu özellikleriyle web tasarım giderek günlük yaşamın bir parçası haline gelmiştir.

“Kıyafet, en iyi tavsiye mektubudur.” İş arayanlar için söylenen bu klişe söz, günümüzde “İyi bir web sitesi en iyi tavsiye mektubudur” şeklinde devşirilebilir. İyi bir web sitesi için ise etkili bir web tasarım hizmeti gerekir. Internetin cep telefonlarına dahi inmiş olması, kişilerin -ya da sizi ilgilendiren anlamda potansiyel müşterilerin her an ve her yerde web sitenize ulaşmasına imkan vermektedir. Nasıl insanlar ferah mekanlarda daha uzun süre kalmak isterse, ziyaretçiler uygun ve zevkli dizayn edilmiş ya da “tasarlanmış” web sitelerinde daha uzun süre kalır. İşte bunu iyi bir web tasarımı mümkün kılar. Diğer bir deyişle, web tasarım size sunduğu hizmetle sizi veya ürününüzü daha iyi tanıtır.

Şirketimiz, Web Tasarım konusundaki uzman kadrosuyla, sektördeki global gelişmeleri yakından takip ederek en güvenli ve en şık web tasarımı hizmetini yerine getirmektedir. İşinizi kurarken ya da yeni bir alanda faaliyete başlayacağınız zaman web tasarım hizmetimizle sizlere destek olabiliriz. Mevcut web tasarımınızı da tecrübeli ve işinin ehli uzmanlarımızca değerlendirip, sizlere geliştirme önerilerinde bulunabiliriz.

Biz web tasarımın ne kadar ciddi bir şey olduğunu çok iyi biliyoruz. Web sayfanızdaki her bir piksel yetenekli web tasarımcılarımız tarafından son teknolojiler kullanılarak nakış gibi işlenir. Ortaya çıkan eser kullanıcılarınız için zevkli bir serüven sağlar ve kısa zamanda kendinize veya ürününüze ait pek çok bilgiyi kısa zamanda onlara geçirir. Biz bir web tasarımının bilgisayar ekranında ve cep telefonu, tablet gibi mobil cihazlarda farklı olması gerektiğinin bilincindeyiz. Her iki ortamda da en şık, en kullanıcı dostu, en ferah, en çekici görünümü sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Firmanızın başarısı, ürününüzün kalitesi ya da sağlayacağınız bilginin gücü, etkili ve ilgi çeken bir web tasarımı ile daha büyük bir değer kazanır. Sizleri bu sinerjiden faydalanmaya davet ediyoruz. Hemen bizimle irtibat kurun. Uzman personelimizin faaliyet alanınıza göre en uygun web tasarımını gerçekleştirecek ve önce siz mutlu olacaksınız, sonra potansiyel müşterileriniz.

Web Tasarım Hizmetleri

Profesyonel olarak hazırlanmış bir web sitesi sizlerin internet ortamındaki marka değerini artırmaktadır. Dijital ortamın bu denli geliştiği bir pazarda neden sizler olmayasınız? Web tasarım hizmetleri sayesinde hiçbir şeye dokunmadan internet üzerinde resmi bir kimliği sahip olabilir ve yeni müşterilere yelken açabilirsiniz. Günümüzde birçok firma işlerini internet üzerinden halletmektedir, artık kullanıcılarda bir şey aramak istediğinde Google’a yazarak firmaları keşfetmektedir. Hal böyle olunca internet sitesi önemli bir gelir kaynağı olarak hayatımızda önemli bir yer kaplamaktadır.
İnternet sitesi oluşturma süreci genel olarak tasarım adını alır. Tasarım süreci birçok detayı kapsadığı için bu işin ehli olan profesyonel kişiler tarafından yürütülmelidirWeb tasarım hizmetleri yıllardır faaliyetlerini eksiksiz bir biçimde sürdüren Web Acil Ekibi sizlere farklı imkanlar sunarak hayallerinize daha da kolay ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Firmamız profesyonel web siteleri tasarlayarak rakiplerinizin önünde yer almanızı ve gelir kaynaklarınızı artırmanızı sağlamaktadır.
Web tasarım aşamasının birçok detaydan geçtiğini yazımızda bahsetmiştik, şimdi bunları maddeler halinde sizlerle paylaşalım;

  • Alan adı ve hosting seçimi
  • Sitenin temasının belirlenmesi
  • Site içerisindeki genel ayarların amaca göre düzenlenmesi
  • Renk ve biçim uyumunun yapılması
  • Logonun belirlenmesi ve slider alanın oluşturulması
  • Sitenin pilot yayınlanmasının yapılması
  • Sitenin yayınlanması

Yukarıda yer alan ve bunun dışında kalan birçok detay ekibimizce halledilmektedir. Ekibimiz sizlerin istediği doğrultusunda çalışmalara yön vermektedir. Projenin amacı bizler için ilham kaynağı olduğu için bizzat görüşerek sizlere en iyi tasarımı oluşturmamız yerinde olacaktır.

Web Tasarım Hizmetleri Neden Önemlidir?

Web sitesi oluşturulması sizlere kolay gelebilir ancak işin yazılımsal boyutu hayati derecede önemlidir. Seo alt yapısı olmayan bir site görünüm açısından ne kadar kusursuz olursa olsun yeterli sayıda ziyaretçi çekmeyebilir. Web tasarım hizmetleri konusunda eğer bizimle çalışırsanız, firmamız seo konusunda da sizlere her daim yardımcı olacaktır. Arama motorlarında daha fazla ziyaretçi çekmek ve daha fazla gelir elde etmek konusunda referanslarımızla bizzat görüşebilirsiniz. Web tasarım, web yazılım, içerik yönetimi, sosyal medya yönetimi ve seo hizmetleri konusunda firmamız bir numaradır. Bizleri arayın beraber sizler için en iyi tasarımı seçip, sitenizi oluşturalım.

Web Tasarım Yazılım

Web sitelerinin oluşturulması bakımından farklı yöntemler izlenebilir, yöntem farklı olsa da aslında amaç bütün herkes için aynıdır. Birçok kişiye ulaşarak ister kurumsal ya da ister şahsi olarak marka değerini yükseltmek web sitelerinin genel amacıdır. Bu dengi profesyonel bir siteye sahip olmak için belli başlı yolları izlemek gerekecektir. Web tasarım yazılımişlemleri sayesinde sitenizin hem görünmeyen kısmı hem de görünen kısmı tamamlanır. Yani yazılımı örnek olarak insanın beynine benzetebiliriz, bu durumda insanın görünen kısmı yani vücudu ise tasarım olarak adlandırabiliriz. Bu açıdan baktığımızda insan için hem beyin hem de görünüm önemlidir, ikisinden birini tercih etme durumunuz olsaydı sizler hangisi tercih ederdiniz?

Web sitelerinin her açıdan kusursuz olmasını istiyorsanız, web tasarım yazılım süreci siteye tam olarak entegre edilmelidir. Sitenin yazılımları kodlama ile yapılacağından yapılacak en ufak hata bir takım sorunları beraberinde getirebilir. Web yazılım, kullanıcıların site içerisindeki bilgileri daha kolay bir şekilde alarak iletişim kurmasını kolaylaştırmaktadır, bunun dışında ek olarak verilerin güvenli bir şekilde paylaşılması da ancak profesyonel bir yazılım ile mümkündür. Web tasarım ise sitenizin logosundan tutunda menüsüne kadarki bütün detayları ifade etmektedir. Yazımızın başında web tasarımı insanın görünüşüne benzetmiştik, işte bizler bu aşamada görünüşü en iyi olan ve herkes tarafından dikkat çeken bir site tasarlamaktayız.

Web Tasarım Yazılım İşlerini Kim Yapar?

Web tasarım ve aynı şekilde yazılım uzmanları ayrı ayrı değerlendirilmelidir. İki alanda birbirinden farklıdır ancak günümüzdeki birçok uzman iki alana da hâkimdir. Web tasarım yazılım işleri profesyonel kişiler ya da uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Eğer hayal ettiğiniz konumlara gelmek için dijital ortamda yer almak istiyorsanız, profesyonel ve sadece size özgü olan bir web sitesi tasarlatmalısınız. Web acil ekibi olarak web sitesi tasarlama, web sitelerinin yazılımını yapma, içerik ve sosyal medya yönetimi gibi birçok alanda hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin her zaman yanındayız ki seo çalışması yaparak site oluşturulduktan sonra da hizmetlerimize devam etmekteyiz. Arama motorları tarafından kolayca bulunan ve üst sıralarda yer alan web siteleri tasarlamak bizim işimizdir, bizleri arayın sizlere bu konular hakkında daha detaylı bilgiler verelim.