E-Ticaret Hizmeti

E-Ticaret Tasarım, Yazılım ve Danışmanlık Hizmeti

İnternet yaşamımızın her parçasında yerini ve işlevini arttırmaya devam ediyor. Bilgiye ulaşmanın verdiği özgürlük insanlara her gün daha cazip gelmeye devam ediyor ve internet kullanımı büyük bir hızla yayılmaya devam ediyor.

İnsanlar interneti bilgiye ulaşmak için kullandığı gibi, giderek artan bir şekilde bankacılık işlemleri ve alışverişlerde kullanmaya devam ediyor. Alacağı bir malı önce internetten arayıp ürün ve fiyat bilgisi almadan alışveriş yapmayanların sayısı bir hayli fazla. Bunun yanında direkt olarak internetten , kendisine en uygun e-ticaret sitesi bularak alışveriş yapanlar da gün geçtikçe artıyor. İşlek caddeler ve AVM’lerde bulunan dükkânların oldukça yüksek kiraları, satış personeli ücretleri ve diğer giderler düşünüldüğünde, firmalar bunlara karşı büyük avantajları olan internet satışlarında bu gibi giderlerde yaptığı tasarruflarını ürün fiyatlarına tüketici lehine yansıtabilmekte, bu sayede fiyat avantajı ile satışlarını arttırabilmektedir. Bu nedenle e-ticaret sitesi sayısı gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

Her alanda olduğu gibi, e-ticaret sitesi sayısı artınca, rekabet ortamı ortaya çıkmıştır. Dolayısıyla ön plana çıkmak ve rakiplere karşı avantaj sağlamak için e-ticaret sitesinin kalitesi önemli hale gelmiştir. Arma motorları kullanıldığında firmanın e-ticaret sitesine yönlendirilen trafiğin sayısı ve kalitesinin artması, siteye ulaşıldığında, kaliteli bir web sitesi tasarımı ile rahat kullanım sağlanması ticari başarıya önemli katkılar sağlamaktadır. Üstelik, bu alanlarda yapılan yatırımlar göreceli olarak küçük, ancak katma değeri oldukça yüksek olmaktadır. E-ticaret sitesinin kalitesi çoğu zaman satılan ürünlerin kalitesi hakkında da bir fikir vermektedir. Alıcılar, ürün kalitesi ve siparişin doğru ve zamanında ellerine ulaşacak olması bakımından, kaliteli bir e-ticaret sitesine daha fazla güvenmekte ve daha kısa sürede ikna olmaktadır. Böylece satışlar artmakta, firmanın itibarı artmakta ve e-ticaret sitesi daha çok kişi tarafından kullanılmaya başlanmaktadır. Dolayısıyla pozitif bir döngü sağlanmakta, her dönüşte biraz daha fazla hız ve güç kazanmaktadır. E-ticaret sitesi tesis edildikten sonra, uzman bir ekip tarafından dikkatle takip edilip, sitede gerekli güncellemeler zamanında yapılır, gelişen teknolojinin getirdiği avantajlar e-ticaret sitesine uygun şekilde aktarılırsa, öte yandan rakip firmaların e-ticaret siteleri takip edilip, onların olumlu yanları adapte edilip, varsa eksik yönleri tespit edilip avantaja çevrilebilirse, firmanın e-ticaret sitesi sürekli gelişecek ve güçlenecektir.

Bu nedenle, e-ticaret sitesi kuracaksanız ya da mevcut e-ticaret sitenizin gelişmesini ve etkinliğini artırmasını istiyorsanız bize danışın. Uzman kadromuzla size faaliyet alanınıza uygun en iyi çözümleri sunabilir, kısa bir sürede ölçülebilir bir başarı meydana getirebiliriz. İşbirliğimizin devamı süresince firmanızın e-ticaret sitesi uzman ekibimizin sürekli gözlem ve denetiminde tutulur ve sürekli geliştirilip güncellenerek, elde ettiğiniz konumu korur ve daha da geliştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, hemen bizimle temas kurmaktır. İlk andan itibaren öneri ve uygulamalarımızla sizlerin de e-ticaret sitesi konusundaki bilgi ve tecrübeniz artacak, yapılanları daha iyi değerlendirebilecek ve az bir ilave yatırımın ne kadar ilave gelir getirdiğine şahit olacak, fakat buna kesinlikle şaşırmayacaksınız. Sizlere başarının şansa veya tesadüflere bağlı olmadığını, arkasında büyük bir emek, gayret, tecrübe ve uzmanlık olduğunu her adımda göstermekte iddialıyız.

Sunduğumuz hizmet, web sitesi tasarımı ve geliştirilmesi, SEO uygulamaları dahil olmak üzere, hiçbir şeyi şansa bırakmayarak firmanızın e-ticaret sitesine başarı getirecek ya da mevcut başarınızı geliştirecektir. Bu başarı sizi sürekli bir ticari başarıya götürecektir. Firmanızın kısa bir süre içerisinde rakiplerinizin arasından sıyrıldığına bizzat şahit olacaksınız. İyi bir e-ticaret sitesi firmanızın doğal olarak reklamını yapacak, firmanızın piyasadaki itibarını arttıracak ve daha fazla müşteri çekecektir.