Web Yazılım

Web Yazılım Hizmeti

Bir bilgiye ulaşmak, bir ürünü tanımak isteyen biri, kullandığı tarayıcı program üzerinde yaptığı aramayı takiben açılan internet sitelerinin nasıl yapıldığı hep merak uyandırmıştır. Bunu mümkün kılan şey web yazılımı dediğimiz bir faaliyet alanıdır. Bir web yazılımında birbirini tamamlayan iki alan vardır: Kullanıcının gördüğü “user interface” alanı ve kullanıcının göremediği, arka planda çalışan web yazılımı. İnternet kullanıcısı bir tarayıcı vasıtasıyla bir siteyi çağırdığında, onun tasarımını, logosunu, menülerini ve içeriğini görür. Web tasarımı burada devreye girer. En dikkat çekici, en rahatlatıcı, ferah, kullanım kolaylığı sağlayan web sayfaları etkili bir tasarım ile sağlanır. Arka planda yer alan, kullanıcının göremediği web yazılımı ise kullanıcının siteyi daha iyi ve rahat kullanmasını, bilgileri kolaylıkla almasını, güvenli olarak veri girerek siteyle iletişim kurmasını sağlar. Kısacası web yazılımı sitenin beyni, ekrandaki görüntü ise yüzüdür. İnsan ilişkilerinde olduğu gibi, kullanıcılar ilk önce yüzün çekiciliğinden, sonrasında ise beyninden etkilenir.

İnternetin ilk zamanlarında siteler kullanıcının herhangi bir bilgi girmesine, yani web sitesiyle iletişim kurmasına imkan vermiyordu. Tek yönlü bir ilişki söz konusuydu. Ancak, internet ve yazılım alanındaki gelişmeler sayesinde, kullanıcıların siteyle etkileşim içerisinde olması mümkün hale geldi. Böylece e-ticaret, internet bankacılığı ve sosyal medya ortaya çıktı ve her gün biraz daha gelişti.

İnternetin yaşantımızda giderek daha fazla yer almasıyla, kullanıcılar bu alanda deneyim kazanmış ve hangi web sitesinin daha iyi olduğunu ayırt edebilecek bir seviyeye gelmiş ve farkında olmadan beğendiği web sitesini daha uzun süre ve daha sık ziyaret etmeye başlamıştır. Gördüğü görüntüyü beğenmiş, arkasında çalışan beyinden etkilenmiştir. Bir web sayfasını diğerlerinden ayıran özellik, kullanılan web yazılımının kalitesidir. Bilinen en son teknolojileri kullanan, uzmanlık ve yaratıcılık katılmış web yazılımı fark edilir ve diğerlerinden kolaylıkla ayırt edilir.

Bütün bunlar, söylenmesi kolay, yapılması zor işlerdir. Teknolojiyi çok yakından takip etmeyi, gelişmeleri izlemeyi, sürekli gözlem yapmayı, tecrübeyi, yaptığı işi, yani web yazılımını, sürekli gözden geçirerek gelişme alanlarını belirlemeyi, en önemlisi de yaratıcılığı gerektirir. Kullanıcının ekranında beliren renkler ve şekillerin, tıkladığında açılan sayfaların, veri girdiğinde aldığı reaksiyonların arkasında büyük bir dikkat, tecrübe emek ve yaratıcılık vardır. Bütün bunlar, kendisini işine adamış, gelişime açık, dünyadaki en gelişmiş teknolojileri takip eden, örnekleri inceleyen ancak olduğu gibi kopyalamayan, özgün ürünler ortaya koyan uzman personelin oluşturduğu bir ekip işidir.

İşte biz bu iddia ile ortaya çıktık. Özgün olmak her zaman birinci önceliğimiz oldu. İddia ediyoruz. Bizimle fark edilirsiniz. Ortaya koyduğumuz özgün web yazılımı sayesinde hem web siteleriniz daha fazla ziyaret edilir, hem de sağladığı kullanım kolaylığı ile daha çok tercih edilir ve kullanılır. Kullanıcı hem görünen güzel “yüzünüzden”, hem de etkin ve güvenli çalışan “beyninizden” etkilenir. Uzman ekibimizle sizin için, sizin ihtiyaçlarınıza göre yaratacağımız web yazılımı sizin de hedef kitlenizi etkilemenizi sağlayacaktır.

Gelin, hem tasarım ve hizmete sunma, hem de siteniz hizmet verdiği sürece yapacağımız takip, kontrol ve geri beslemeler sayesinde uygulamaya koyacağımız güncellemelerle her an beğeni ile kullanılacak siteniz için en uygun web yazılımını yaratalım. Uzman ekibimizin işi özgün, fark edilir ve etkili ürününüzü size teslim etmekle bitmez; müşterilerinize karşı vitrininiz ve satış temsilcileri görevini gören siteniz her an izlenir ve geliştirilir. Böylelikle sitenize zaman içinde ihtiyacınız olacak ilave özellikler kazandırılır ve her an güncel tutulur.