Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Misyonumuz

WebAcil olarak, web tasarımı ve organik SEO başta olmak üzere, dijital ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunarak iş süreçlerinizi kolaylaştırmak ve dijital rekabette avantaj sağlamaktır. Profesyonel ekibimizle, şeffaf ve zamanı verimli kullanarak hizmet vermeyi temel alırız.

Vizyonumuz

Sektördeki liderliğimizi pekiştirerek, dijital pazarlama ve web tasarımında yenilikçi çözümler sunan ve global standartları belirleyen bir kuruluş olmak. Müşterilerimizin dijital varlıklarını en üst düzeye taşıyarak, dijital dünyada rekabette öncü olmalarını sağlamaktır.

...
...
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

WebAcil, dijital varlığınızı güçlendirmek için doğru tercih!

WebAcil olarak, 1998 yılından beri birikmiş tecrübemiz ve alanında uzman ekibimizle, web tasarımı ve organik SEO başta olmak üzere dijital ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Zamanınızı en verimli şekilde kullanarak, dijital dünyada rekabette bir adım öne çıkmanızı sağlamak için buradayız. İşinizi kendi işimiz gibi benimseyerek, şeffaf ve doğrudan bir iletişimle hizmet veriyoruz.

bg-07
Nasıl Çalışıyoruz?

Çalışma Planımız

Process Image
Process Image 01
Ön Görüşme

Öncelikle hedeflerinizi ve isteklerinizi doğru analiz ediyoruz.

Process Image 02
Çalışma

İsteklerinize uygun çalışmaları yaparak, test ortamında denemelerini yapıyoruz.

Process Image 03
Hayata Alma

Sizlerle gerekli kontrolü birlikte yaptıktan sonra hizmeti hayata almış oluyoruz.

04

Bizi Yakından Tanıyın

1998 yılından bu yana internet ortamında farklı adlarda hizmet veren firmamız yeni yüzü WebAcil ile karşınızda. WebAcil başta web tasarım ve organik SEO olmak üzere diğer tüm internet ile ilgili ihtiyaçlarınızda her biri alanında profesyonel ekibi ile sizlere çözüm sunmaktadır. Biz tüm işlerimizde müşterimizin yerine empati yaparak düşünmekteyiz. Sizler gibi bizlerde birer işletmeyiz ve işletmede hedefleri , bu hedeflere nasıl koşulacağını, bu hedeflere koşarken reklam pazarlama bütçelerinin ne kadar olacağı gibi sizin düşündüğünüz her şeyi bizlerde düşünmekteyiz. Her projemizde , proje öncesi sektörünüz ile ilgili detaylı bilgi alıyor bu doğrultuda rakip analizi yapıyor ve en önemlisi bir strateji oluşturuyoruz. Bu şekilde belirlemiş olduğumuz hedeflere daha hızlı ve emin adımlarla ilerlemiş oluyoruz. Zaman sizler kadar bizlerinde sürekli yarıştığı bazen kaybettiği bazen de kazandığı bir olgudur. İnternet ortamında ise zaman çok daha hızlı geçmektedir. Firmalar internet ortamında kıyasıya yarışmaktadır. İlk makaleyi paylaşan yada sosyal medyada ilk kampanyasını duyuran diğer rakiplerinin önüne geçmektedir. Aynı zamanda insanlar web sitenizi bulduğu zaman çok hızlı hareket ederek karar vermektedir. Bu yüzden bir işletme olarak ayakta kalabilmek ve rakipleriniz ile baş edebilmeniz için zamanı doğru kullanmanız gerekmektedir.

WebAcil ihtiyacınız olan çözümleri hızlı ve doğru şekilde karşıladıktan sonra seo çalışmalarınızda da aynı hızla hareket etmektedir. Bizim için işin bir değeri vardır ve zaman her zaman kısıtlıdır. Bir işi uzun bir süreçte yapmak daha çok ücret anlamına gelmemektedir. Biz kendi deneyimlerimiz ile sizleri bir an önce olması gerektiği gibi web ortamına sokup yarışa başlamanızı sağlamaktayız. Klasik ajans jargonlarını bizde maalesef bulamazsınız. Bizde her şey müşteriye dosdoğru söylenir , eksikler iyi belirlenir ve bu doğrultuda yola devam edilir. Biz her şeyden önce kendi zamanımızı doğru kullanmalıyız ki müşterimizin zamanını da doğru kullanabilelim. Bu yüzden saygı çerçevesinde gereksiz iltifatlar yada konuşmalara girmekten kaçınırız. Bu çizgimizi de şimdiye kadar koruduğumuz gibi bundan sonrada korumaya devam edeceğiz.

 
06