SEO Uyumlu Web Tasarım Nedir?

SEO Uyumlu Web Tasarım Nedir?

SEO Uyumlu Web Tasarım Nedir?

SEO (Search Engine Optimization–Arama Motoru Optimizasyonu), kullanılan arama motorlarının reklam içermeyen arama sonuçlarında web sitenize doğru yönlenen trafiğin sayısını ve kalitesini arttırmak amacıyla uygulanan tekniklerdir. SEO uyumlu web tasarımı bu tekniklerin uygulandığı tasarımlardır.

Web tasarımınız çok iyi yapılmış olabilir. Ama şayet web sitenize ulaşan kişi sayısı az ise bunun çok fazla bir anlamı yoktur. İşi doğal akışına bırakarak, arama motorlarına yazılan anahtar kelimelerle sitenize ulaşılacağını beklerseniz, SEO uyumlu web tasarımı hizmeti almış olan rakiplerinizin çok altında bir tıklanma oranı ile karşılaşırsınız.

Arama motorlarında arama yaptığınızda, en üstte reklam şeklinde olan, yani ilave reklam ödemesi yapılan sitelerin listelendiğini görmüşsünüzdür. Onların altında ise normal arama sonuçları yer alır. Bunlar için bir bedel ödenmez. İşte SEO uyumlu web tasarımı, bu şekilde ilave bir reklam bedeli ödenmeden, arama sonuçlarında sitenizin üst sıralarda yer almasını amaçlar.

SEO uyumlu web tasarımı, arama motorlarının kullanıcıların internet sitenizin konusu ile ilgili arama ihtiyaçları ve şekillerine kolayca cevap verebileceği ve sitenizi en kolay ve çabuk algılayacağı şekilde optimize edilmiş bir web tasarımı demektir. İyi bir SEO uzman ekibinin elinden çıkan bir SEO uyumlu web tasarımı, insanların eğilimini, arama tarzlarını, aranan bilginin kolayca erişilebilir olmasını ve arama motorlarının optimizasyonu nasıl algıladığını dikkate alır.

Yapacağınız yatırımın karşılığını almak ve rakipleriniz arasında her zaman bir adım önde olmak için bizimle irtibata geçin. Uzman ekibimizin yaratacağı SEO uyumlu web tasarımı ile siteniz daha fazla kullanıcı tarafından tıklansın, kullanılan grafik ve renklerin maharetle yerleştirildiği web sayfanız kullanıcıların ilgisini çeksin ve daha uzun süre sayfanızda kalsın, özenle yerleştirilmiş metinler okundukça meraklarını arttırsın, bilgi ihtiyaçlarını gidersin ve siz de istenen sonuçları rahatlıkla elde edin. Üstelik uzmanlarımız iş ilişkimiz devam ettiği sürece oluşturduğu SEO uyumlu web tasarımı üzerinde sürekli olarak yenilikler ve güncellemeler yapar, yapılanların sonuçlarını ölçümler ve size raporlar. Bunu yaparken, bir yandan da rakiplerinizin neler yaptığını izler, onların sonuç alan uygulamalarını size uyarlarız.

Leave a comment