Kartal Web Tasarım  

Kartal Web Tasarım  

Kartal Web Tasarım

Web tasarım, internet üzerinde yer alan kullanıcılar için en iyi ortamların oluşturulması sürecidir. Web siteleri bildiğimiz üzere en çok kullandığımız platformların başında yer almaktadır, küresel olarak internet kullanıcılarının sayıları her geçen gün daha da çok arttığı için web sitelerine olan ihtiyaçta doğal olarak artmaktadırKartal web tasarım firması olarak bu alanda profesyonel hizmetler sunmaktayız, web sitesinde olması gereken tüm unsurlara yer veren bizler aynı zamanda ziyaretçilerin beklentilerini önemseriz. Ziyaretçiler sonuç olarak siteden her açıdan memnun kalmalıdır, bu sayede firmanızın izlenimi daha da olumlu yönde olacaktır.

Web siteleri oluşturma süreci yani tasarım zaman alıcıdır ve uzmanlık ister. Bu alanda daha önce hizmet vermemiş kişilerin yapabileceği bir iş değildir. Firma seçimi yaparken bu açıdan bazı hususlara dikkat etmelisiniz, sitelerin birbirlerine göre temel farkları olabilir. Dışarıdan görünüm açısından aynı görünen iki site donanımsal açıdan aynı nitelikte olmayabilir. Örnek olarak hosting limiti düşük olan bir web site size bir zaman yeterli olacaktır ancak ilerleyen süreçlerde ihtiyacınız tam olarak karşılanmayacaktır. Kartal web tasarım firmaları içerisinde sizler için her açıdan kaliteli ve titiz hizmetler sunan bizler belli başlı kurallara önem vermekteyiz. Web sitesi gelişi güzel tasarlanmayacağı gibi dikkat edilmesi gereken birçok unsurda olacaktır.

Kartal Web Tasarım Firmamız Nelere Dikkat Eder?

Web sitesi tasarlanırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler olacaktır, sitenin dış görünümü zamanla değiştirilebilir. Renk, tema, içerik, logo ve yazı stili gibi detaylara takılmak bu açıdan yersizdir. Tabi önemlidir ancak dikkat etmemiz gereken daha önemli şeyler bulunmaktadır, öncelik sıralamamızı iyi belirlemeliyiz. Kartal web tasarım firması olarak site yaparken dikkat ettiğimiz en önemli unsurlar şunlardır;

  • Hosting; web sitenizin barınma alanıdır, bu alana video ve resim gibi içerikler yükleyebilirsiniz. Ne kadar büyük bir alana sahip olursanız, hizmetlerinizi o kadar kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
  • Domain; web sitenizin alan adıdır, en çok dikkat ettiğimiz unsurların başında yer alır çünkü alan adınızı bir kere alırsınız. Alan adınız kısa ve akılda kalıcı olmalıdır, bu sayede daha kolay bir şekilde marka olabilirsiniz.
  • Hız; web siteniz gerek açılışta gerekse de normal durumlarda hızlı olmalıdır. Hazır kurulu web sitelerin hızları genelde yavaş olmaktadır, ziyaretçiler genel olarak ilk 8 saniye hız konusunda sorun yaşadığı siteyi terk etmektedir.
  • Seo hizmeti; sitenizin arama motorlarında üst sıralarda olmasını sağlayan en önemli hizmetlerin başında yer alır. Seo hizmeti oldukça detaylıdır, daha önce sitemizde paylaştığımız içeriklerden detaylı bilgi edinebilirsiniz.
  • Grafik tasarım; web sitesi tasarımının neredeyse büyük kısmı grafik ile ilgilidir. Tasarımcıların grafik bilgileri bu açıdan yeterli olmalıdır.

Kartal Web Tasarım Firmaları Güvenilir Mi?

İstanbul ilinde birçok web tasarım firması bulunmaktadır. Web tasarım firmalarının toplandığı bir merkez olan Kartal’da birçok güvenilir tasarımcı faaliyetlerini sürdürür. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de merdiven altı dolandırıcı siteler vardır, hazır script web sitelerini sizlere satarak haksız yoldan gelir elde ederler. Hazır siteler genel olarak en düşük özelliklere sahiptir, sıfırdan yapılmış bir site ile kıyaslandığında ortada ciddi farklar mevcuttur. İki tasarım arasındaki farkları da net bir şekilde anlayamayabilirsiniz, bundan dolayı kartal web tasarım firmaları içerisinde doğru bir tercih yapmalısınız.
Bizler bu alanda profesyonel web tasarım hizmeti sunmaktayız. Bizleri arayın, görüşelim ve sizler için en iyisi ne ise yine beraber karar verelim. Şimdiden sizleri aramıza bekliyoruz.     

Leave a comment