Kartal Web Tasarım Şirketi

Kartal Web Tasarım Şirketi

Kartal Web Tasarım Şirketi

Küresel olarak gelişen internet ortamı artık sınır tanımamaktadır, internet kullanıcılarının sayılarının artması ile birlikte web sitelerinin doğal olarak artması son derece normaldir. Web tasarım, sitelerin renk, tema, içerik ve grafik gibi alanlarda optimize edilerek oluşturulması sürecidir. Kartal web tasarım şirketi olarak bu alanda yılların getirmiş olduğu deneyimi kullanarak sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Ekibimiz bu işin ehli konumdadır ve uzmanlaşmalarını web tasarım alanında yapmışlardır.
Web tasarım sürecinde dikkat ettiğimiz en önemli husus müşteri memnuniyetidir, müşterilerimizin hizmetlerden memnun kalması için sadece web tasarım sırasında değil sonrasında da onların yanında bulunmaktayız. Kartal web tasarım şirketi olarak onların ilerleyen süreçte site ile ilgili yaşadığı sorunlarda ya da seo hizmetleri konusunda profesyonel çalışmalar sunacağız. Web tasarım süreci ise farklı aşamalardan meydana gelmektedir, şimdi bu aşamaları detaylı bir şekilde açıklayalım.

Kartal Web Tasarım Şirketi Olarak İzlediğimiz Yol

Web tasarım alanında hizmet sunan birçok firma vardır, hal böyle olunca firmaların çalışma biçimi de illa ki birbirlerinden farklı olacaktır. Bazı firmalar tasarım sürecine değil de Seo hizmetlerine dikkat eder, bazı firmalar ise donanımsal açıdan kusursuz bir web sitesi tasarlamak üzerinde çalışmalarını yaparlar. Kartal web tasarım şirketi olarak bizler her aşamaya önem vermekteyiz, bu süreçte izlediğimiz yol şu şekildedir;

 • Sitenin hangi alanda kurulacağı ve ziyaretçilerin beklentileri araştırılır ve ilk toplantıda hedefleriniz net bir biçimde bize aktarılır. İlerleyen süreçlerde herhangi bir sorun yaşamamız adına hedeflerin belirlenmesi önem arz etmektedir.
 • Belirlenen hedefler doğrultusunda web sitenin tasarım çalışmaları başlar, bu süreçte sitenin alan adı, hosting seçimi, renk uyumu, temanın belirlenmesi, içeriklerin oluşturulması ve kodlamalar ile birlikte indekslemeler net biçimde oluşturulur.
 • Yayına alınmadan önce sitenin bütün faaliyetleri kontrol edilir ve çalışmayan bir kısmının olup olmadığı denetlenir.
 • Son aşamada ise web sitenin sorunsuz bir şekilde yayına alınması vardır, artık web sitesini etkin bir biçimde kullanabilirsiniz.

Web Sitesinde Kesinlikle Olması Gereken 10 Özellik

Web tasarım sürecinde firmalar farklı siteler tasarlayabilir, basit ve merdiven altı firmaların en çok kullandığı tasarım hazır site olan scriptlerdir. Tasarımı oldukça basittir ve zaman almaz. Firma sahipleri sıfırdan profesyonel bir site tasarlamak yerine bu şekilde bir hizmet sunar. Kartal web tasarım şirketi olarak bizler bu alanda kusursuz tasarımları sıfırdan oluşturmaktayız. Sitelerimizin içerikleri sizin istediğiniz doğrultuda yapılmaktadır, bunlara ek olarak da kullandığımız özellikler sayesinde web siteniz her zaman ilgi görecektir.

 • Hostingler siteler için hayati derecede önemlidir, web sitenize yetecek limitte hosting tercih etmelisiniz. Firmamız hostingler konusunda ek hizmetler sağlamaktadır.
 • Sitelerde mobil uyum özelliği bulunmalıdır, bu sayede ister mobil cihazlardan girin ister tabletlerden girin siteniz kusursuz bir görünüme sahip olur.
 • Tasarlamış olduğumuz web sitelerimiz hızlıdır, açılışta ve site içerisindeki hızı ile ziyaretçilerinizi memnun eder.
 • Soysal Medya yönetimi sayesinde paylaşımlarınızı daha fazla kesme duyurabilirsiniz.
 • Gelişmiş admin paneli ile birlikte sitede istediğiniz herhangi bir değişikliği kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Web sitelerimizde yer alan iletişim ve konum seçenekleri sayesinde ziyaretçilerin sizlere ulaşması daha kolay olacaktır.
 • Domain süresi uzun olmalıdır, bu sayede önünüzü daha iyi bir şekilde görerek yatırımlar yapabilirsiniz.
 • Slider alan yönetimi ile birlikte manşetleri istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
 • Web sitelerine sınırsız bir şekilde sayfa, hizmet, çalışma, haber ve blog gibi seçenekler ekleyebilirisiniz.
 • Resim ve video galerisi yönetimine girerek paylaşımlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Leave a comment