Web Tasarım Firması

Web Tasarım Firması

Web Tasarım Firması

Gün geçtikçe dijital ortam daha çok gelişmekte ve tüm şirketler bir şekilde bu ortama adapte olmak için uzun vadede çalışabilecekleri web tasarım firması arayışına girmektedirler. Şirketinizin mali durumu veya marka bilinirliği her ne olursa olsun, kesinlikle iyi bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki iyi bir web sitesi nasıl olmalıdır isterseniz bundan bahsedelim. Web tasarım firması olarak her zaman müşterilerimize en doğru bilgiyi sunmaya çalışmakta ve bu şekilde sektörde fark yaratacağımıza inandığımız için bir web sitesi ile ilgili sahip olmanız gereken her şeyi büyük bir açıklıkla sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Nasrettin hocanın o meşhur “Ye Kürküm Ye” hikayesindeki gibi pazarlamanın olmazsa olmaz kanunlarından birisi kürkünüzün iyi olmasıdır. Evet realitede kürkten önemli unsurlarda vardır ama Kürk yine de en azından ilk intiba için önemlidir. Web ortamındaki bu kürkede biz web tasarım diyoruz. Yani müşterileriniz sitenize girdiğinde karşılaşacağı, görseller, yazılar ve renkler, web tasarım kavramını kapsamaktadır. O zaman öncelikle bu web tasarımın nasıl olması gerektiğinden bahsedelim. İyi bir web tasarım özel dikilmiş bir elbiseye benzer, terzi nasıl sizin için özel bir giysi üretmek için ölçünüzü alması gerektiği gibi, iyi bir web tasarım firması da web sitenizin iyi bir ölçüsünü alması gerekir ki bu web tasarımının olmazsa olmaz şartlarından birisidir.

Web Tasarım Firması , Firmanızın Ölçüsünü Doğru Almalı

Web tasarım firması , firmanızın ölçüsünü nasıl doğru alabilir, isterseniz biraz bundan bahsedelim. Öncelikle web tasarım firması eğer mümkünse gelip sizlerle yüz yüze görüşmesinde fayda vardır. Eğer bu mümkün değilse ciddi bir zaman diliminde sizlerle telefon ile görüşmelidir. Öncelikle sizin yaptığınız işi iyi anlaması gerekir. Kendisi ile işinizin tüm detaylarını rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Firmanızın ile ilgili ne kadar açık davranırsanız web tasarımcıda size en uygun web tasarımına başlayabilecektir. Sizlerden aldığı bildirimler doğrultusunda dijital ortamda hedef kitlenizin doğru belirlenmesi, bu hedef kitleyi harekete geçirecek doğru anahtar kelimelerin tespit edilmesi ve bu doğrultuda bu anahtar kelimelerde arama motorlarında ki rekabetiniz ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda firmanızın bir kurumsal çalışması var ise web tasarımınızın da bu kurumsal çizgilere yakın renklerde yapılması gerekmektedir. Web tasarımınız hazır ise şimdi gelelim işin arka tarafına, yani astar bölümüne. Bir giysi astarı kadar düzgün durabilir yoksa her zaman pot verecektir.

Web Yazılımın Önemi

Web tasarım sadece sitenizi ziyaret edenlerin görebilecekleri bir alandır. Asıl önemli olan diğer bir konu ise bu web sitesinin iskeleti olan ve bu web sitesini hareket ettiren web yazılımıdır. Web yazılımınız müşterilere istedikleri verileri hızlı bir şekilde ulaştırmasını sağlamak zorunda olduğu gibi aynı zamanda bu verilerin arka planda sizler tarafından kolay ve hızlı bir şekilde eklenebilmesine izin vermelidir. Eğer kontrol paneli olmayan bir web sitesine sahip olursanız her zaman bir web tasarım firmasına muhtaç olacaksınız ki eminiz kimse bunu istemez. Web tasarım firması ön yüzde ve arka yüzde her iki taraf için kullanışlı arayüzler planlamalıdır. Özel şifreler ile gireceğiniz site yönetim panelinde istediğiniz zaman istediğiniz değişiklikleri yapabileceksiniz.

Web Tasarım Firması Size Strateji Oluşturmalı

Web tasarım ve web yazılım kısmını tamda istediğiniz gibi hallettiğinizi düşünün. Şimdi sıra bu web sitesinin görünür olmasına geliyor. Yani yeni diktirmiş olduğunuz bir giysi her ne kadar güzel olursa olsun eğer bir baloda görüntülenmiyorsa gardırobunuzda ne kadar güzel olduğunun hiç bir önemi yoktur. Web tasarım firması sizi bu baloda görünür kılacak yani arama motorları dediğimiz google ve benzeri platformlarda üst sıralara çıkartacak bir yol çizmesi lazım. Bunun içinde size ya kendisi periyodik olarak yardımcı olması gerekmekte yada sizin bu işi nasıl sürdürebileceğinizi öğretmesi gerekmektedir. İşte tam olarak bu noktada iyi bir web sitesine sahip olmuş olursunuz.

Webacil Web Tasarım Firması olarak görmüş olduğunuz gibi tüm bildiklerini büyük bir şeffaflıkla anlatmaktadır. Çünkü bizim amacımız müşterilerimizin başarılarını sağlamak ve bu müşterilerimizin olumlu referanslarını diğer müşterilerimiz ile gönül ferahlığı ile paylaşabilmektir. Webacil olarak web sitesi konusunda tüm aklınıza takılan soruları rahatlıkla bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Web Tasarım Şirketleri

İnternet üzerinde yer alan web siteler günlük hayatımızı kolaylaştırmakta ve birçok bilgiyi insanlara daha kolay bir şekilde aktarılmasında bizlere yardımcı olmaktadır. Pazarlama alanından tutunda bloglara kadar farklı çeşitlerde web siteleri bulunmaktadır. Web sitelerinin oluşturulması ve düzenlenmesi tamamen profesyonellik istemektedir, bu işlemin tamamı ise tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Web tasarım şirketleri siteleri oluşturma konusunda en yetkili mercilerdir, sayı olarak birçok tasarım şirketi olduğu için iyi bir tercih yapmak son derece önem arz etmektedir.
Web tasarım şirketleri arasında seçim yapmak istiyorsanız, belli başlı kriterleri göz önünde tutmalısınız. Web sitesi konusunda profesyonel bir şeyler istiyorsanız, firma seçimini dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Şimdi tasarım şirketi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı nitelikleri sizlerle paylaşalım;

  • Web tasarım şirketinin kaç yıldır bu işi yaptığı
  • Siteleri oluşturma yöntemleri
  • Seo çalışması konusunda yaptıkları
  • Referanslarının sayısı
  • Web tasarım ücretleri

Yukarıda yer alan maddeleri tek tek araştırmalı ve web tasarım şirketleri arasından seçim yapmalısınız. Sonuç olarak her gün web sitesi yaptırmıyorsunuz, sitenizin profesyonel olması gerekiyor ki kullanıcılar sizlerden etkilensin. Bu konuda bizzat bizlerden de destek alabilir, web sitesi tasarlama sürecinde merak ettiklerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Web Tasarım Şirketleri Nasıl Hizmet Sunar?

Her web tasarım şirketleri aynı düzeyde hizmet sunmayabilir, daha doğrusu her şirketin kendine özgün çalışma şekli bulunmaktadır. Web acil ekibi olarak bizler bu sürece daha da titiz yaklaşarak müşterilerimizin beklentilerini ilk sıraya almaktayız. İster kurumsal olsun ister şahsi olsun web sitesi tasarlatmak istiyorsanız amacınızı net bir şekilde belirlemelisiniz. Örnek olarak pazarlama alanında bir web sitesi istiyorsanız, müşterilerinize güven vermeniz gerecektir. Kullanıcılar sitenize girdiği ilk andan itibaren sizlere güvenecek ve resmi kimliğinizi sorgulamayacaktır. Bu şekilde bir web sitesi istiyorsanız tasarımda buna göre oluşturulmalıdır.
Web acil ekibi yıllardır web tasarım, web yazılım, seo hizmetleri, içerik yönetimi gibi alanlarda hizmet sunmaktadır. Geçmiş yıllara baktığımızda güzel çalışmalarla ve başarılarla yarınlara daha olumlu baktığımızı söyleyebiliriz. Bizleri arayarak web tasarım süreçleri hakkında bilgi edinebilir ve kusursuz olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Leave a comment