Web Sayfası

Web Sayfası

Web Sayfası

İnternet çağı olarak nitelendirdiğimiz 21 yy. dijital ortamlar açısından en gelişmiş dönemi yaşamaktadır. Günümüzde ulusal ve evrensel olmak üzere yüz binlerce web sitesi bulunmaktadır. Web sitesi nedir? İnternet ortamında kullanıcıların ulaşabildiği adresler, sayfalar ve yazılar bütünüdür. Örnek olarak baktığımızda www.webacil.com gelişmiş bir internet sitesidir, yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Sitenin kendi içerisinde yazılardan tutunda grafiklere kadar birçok bileşeni bulunmaktadır. Web sayfasıbu bileşenler içerisinde en önemlisi olarak karşımıza çıkmaktadır, sitemizde yer alan Hakkımızda bir sayfadır, sitenize istediğiniz kadar sayfa ekleyebilmekte mümkündür.

Web sitelerinin profesyonel olması ve görüntü bakımından ziyaretçiyi fazla zorlamaması adına sayfalara dikkat edilmelidir. Web sayfası fazla değil öz olmalıdır yani siteniz sayfa sayısı bakımından sade olmalıdır. Web acil ekibi olarak web siteleri tasarlarken sayfaların oluşturulması, düzenlenmesi, görsellerle zenginleştirilmesi, eklentilerle canlılık kazandırılması gibi birçok yöntem uygulamaktayız. Ziyaretçiler bu sayede hizmetlerinizi öğrenirken aynı zamanda marka değerinizin artmasını da sağlamaktadır. Günlük tıklanma sayınızın sürekli olarak artmasını istiyorsanız, sayfa yönetimini etkin bir şekilde güncel tutmalı ve düzenlemeleri zamanında yapmalısınız.

Web Sayfasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

İnternet siteleri sizlerin resmi aracıdır, sizleri tanımayanlar sitenize ya da sayfanıza bakarak sizleri değerlendirebilir. Bu durumdan dolayı web sayfası donanımsal açısından kusursuz olmalıdır. Sayfa içerisinde gereksiz ayrıntılar ve bileşenler kaldırılmalı en çok istenen olgular göze çarpacak yere konulmalıdır. Bunun dışında renk yönetimi de önem arz etmektedir, örnek olarak kırmızı dikkat çekici bir renk olduğundan sizler için en çok ne değerli ise onları kırmızı yapılması gerekmektedir.
Sayfaların oluşturulması ve tasarlanması ancak projenin amacı ile ortaya konabilir. Taslak bir web sayfası örneği üzerinden sizlere birçok şeyi anlatabilir ve sitenizi oluşturduktan sonra bile sayfaları istediğiniz seviyeye getirebiliriz. Web acil ekibi sadece web sayfası ve tasarımı konusunda hizmet sunmamaktadır. Seo hizmetleri, web yazılım hizmetleri, sosyal medya yönetimi ve içerik yönetimi konusunda da profesyonel hizmetlerimiz vardır. Yani sitenizi sürekli olarak üst sıralarda tutabilmek bizlerin en temel amacı olmuştur, web sayfası hakkında merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz.

Web Sayfası Tasarımı

Dijital reklamın her geçen gün daha da önem kazandığı bu dönemlerde web sitelerinin önemi daha da artmıştır. Artık internet ortamında kendinizi ya da şirketinizi tanıtabilir, hizmetlerinizi insanlara sunabilir ve önemli gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Bunların tamamı profesyonel bir web sitesi ile mümkündür. Web sayfası tasarımıartık sizlerin internet üzerinde yer alan resmi kimliğidir, sizleri daha önceden tanımayanlar web sayfanıza bakarak sizlere ulaşabilir ve sizler hakkında bilgi edinebilir. Bu açıdan düşündüğümüzde web sayfalarının ne kadar popüler olduğunu görebilmekteyiz.

Web tasarım konusunda hizmet sunan Web acil ekibi bu alanda yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamızın en temel gayesi sizlerin profesyonel bir web sayfasına sahip olarak rakiplerinize fark atmanızı sağlamaktır. Web sayfası tasarımı yaparken firmamız bu işin ehli uzman kişilerden destek almaktadır, yani ekibimizin tamamı tasarım ve yazılım alanında uzmandır. Sizlerin istedikleri ve projenin amaçları doğrultusunda siteler oluşturulmaktadır, web sayfalarının her açıdan kusursuz olması adına bu süreçte birbirimizle iyi bir iletişim kurmamız gerekmektedir. Sizleri dijital ortamda zirveye çıkarmak adına çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir.

Web Sayfası Tasarımı Nedir?

Web sayfaları internet ortamındaki resmi kimliği ifade eder, dünya geneline baktığımız zaman birçok firmanın internet sayfasının var olduğunu göreceğiz. Bu firmalar hizmetlerini ve çalışmalarını bu kimlik aracılığı ile insanlara duyurmaktadır. Daha fazla insana ulaşarak kendi alanında bir numara olmak isteyen ve daha fazla gelir elde ederek hayallerine kavuşmak isteyenler için web sayfası tasarımı hayati derecede önemlidir.
Örnek olarak evinizi taşımak için bir nakliyeye ihtiyaç duydunuz, genelde yapılan ilk şey internet üzerinden yapılan aramalardır. İşte bu süreçte internet site olan ve bu alanda gerekli seo çalışmalarını başarıyla tamamlayan siteler bir adım önde olacaktır. Sizlerde bu tarz aramalar yaparak birçok işlerinizi internet ortamında aratıyorsunuz, peki birileri neden sizleri aratmasın? Geç kalmış sayılmazsınız profesyonel bir web sayfasına sahip olarak sizlerde arama motorlarında yerinizi alabilir daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Web sayfası tasarımı konusunda merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz, iletişim bölümüne girerek bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Web Sayfası Fiyatları

İnternet platformun en önemli aracı olan web siteleri küresel ortamda insanlara ulaşabilmenin en iyi yoludur. İster şahsi ister kurumsal olarak farklı kitlelere ulaşabilmek için profesyonel bir web sayfasıne ihtiyaç duyabilirsiniz. Web siteleri ürünlerin ve hizmetlerin tanıtılması dışında bilgileri insanlara duyurabilmek açıdan da oldukça önemlidir. Bu kadar değerli bir şeyinde elbette ki bir karşılığı olacaktır, web sayfası fiyatlarıbirçok kişi tarafından merak edilmektedir. Profesyonel bir web sayfasıne ne kadar öderim? Gibisinden birçok soru ile de karşılaşmaktayız, bu yazımızda fiyatların nelere göre değiştiğini anlatacağız.
Web sayfası fiyatları projenin amacına göre belirlenmektedir, örnek olarak kurumsal bir web sayfası istiyorsanız ücretler doğal olarak biraz fazla olabilir. Çünkü kurumsal bir web sayfası firmanızın resmi kimliğidir ne kadar profesyonel olursa firmanızın da marka değeri o kadar artar. Bunun dışında bir blog sayfasıne sahip olmak istiyorsanız yani bilgi içerikli yazılarınızı paylaşıp reklamlardan gelir elde etmek gibi bir düşünceniz var ise ücretlerin biraz daha düştüğünü söyleyebiliriz.
Web sayfası fiyatları birçok etmene göre değişmektedir, projenin ne olduğu önemlidir ancak bazı şeyler vardır ki doğrudan ücretleri etkilemektedir. Bunları şimdi maddeler halinde sizlerle paylaşalım;

  • Sitenin alan adının değeri
  • Sitenin barınma alanı olan hosting seçimi
  • Kullanılacak temanın işlevselliği
  • Site içerisinde yer alan özel tasarımlar
  • Sitenin seo odaklı olup olmadığı

Web Sayfası Fiyatları Konusunda Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Web tasarım alanında hizmet sunan birçok firma bulunmaktadır, bunlar içerisinde en iyi firmayı bularak ömürlük bir hizmet almak elbette ki herkesin hayalidir. Web sayfası fiyatları konusunda araştırma yaparken buna takılı kalmamalısınız, firma her şeyden daha önemlidir. Profesyonel bir web sayfası ve devamında seo hizmetleri için kaliteli bir web tasarım firması bulmalısınız. Fiyat açısından daha ucuz olduğu için merdiven altı işletmelerden yardım alırsanız, ilerleyen zamanlarda ne demek istediğimizi daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Script yani hazır tasarımlardan oluşan siteler arama motorları tarafından tercih edilmez ve bundan dolayı bütün emekleriniz boşa gidebilir.
Web acil ekibi web tasarım ve web yazılım alanında yıllardır hizmet sunmaktadır. Profesyonel ve bu işin ehli olan çalışma arkadaşlarımızla birlikte en güzel tasarımları sizler için oluşturmaktayız. Bizleri arayarak hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Leave a comment