Kurumsal Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Ana Sayfa
 • Kurumsal Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Kurumsal Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kurumsal Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çalışmalarınızı ya da hizmetlerinizi insanlarla paylaştığınız kurumsal bir web siteye sahip olmak artık çok basit! Alanında uzman olan ve web tasarımı profesyonelce yapan firmalar sayesinde zaman kaybetmeden kusursuz bir kurumsal siteye sahip olabilirsiniz. Kurumsal bir web sitesi her şeyden önce resmi olmalıdır ve firmayı doğrudan temsil etmelidir. Bundan dolayı sitede yaşanabilecek en ufak sorun doğrudan kurumunuza yönlendirilebilirKurumsal web tasarım yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Sorusuna cevap vererek bu alanda daha da rahatlamanızı sağlayacağız ancak her şeyden önce kaliteli bir web tasarım firması ile anlaşmanız şarttır.
Kurumsal web sitesi tasarlanırken temadan tutunda içeriğe kadar birçok detaya önem verilir çünkü ortada şahsi temsil eden bir web site yok, bir firmayı temsil eden site var. Firmanızın başarılı olması ve hizmetlerini etkin bir biçimde daha çok artırması için tasarım sürecine dikkat etmelisiniz. Şimdi Kurumsal web tasarım yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Bunları aşamalar halinde sizlere sunalım;

 • Öncelik bir tasarım şablonu oluşturmalısınız, kendi beğenilerinizden daha çok müşterilerin beklentileri bu aşamada daha da önemlidir.
 • Renk uyumunu ve temayı seçin. Bu süreçte kurumsal bir web sitesi karmaşık renklerde olmamalıdır, daha sade ve gözü yormayan bir renk seçimi yapmalısınız.
 • Web sitenin içeriğinde bulunan kodlamaları doğru bir şekilde düzenleyin.
 • Web sitelerinde yer alan tarayıcılarla uyumluluk sorunlarını denetleyebilirsiniz.
 • Site içinde yer alan yönlendirmelere dikkat edin
 • Kurumsal siteniz için en uygun alan adını alın ki sürekli olarak akılda kalıcı olsun.

Kurumsal Bir Web Sitesi Neden Önemlidir?

Firmaların tarih boyunca en önemli sorunlarından bir tanesi tanınmamışlık olmuştur. Sürekli olarak reklam yaparak bilinirliği artırmak önemlidir ancak her firma bu denli maddi olanaklara sahip değildir. Maddi açıdan normal düzeyde olan firmaların tanınabileceği en iyi ortam internet sektörüdür. Kurumsal olarak bir web siteye sahip olarak;

 • Firmanızın tanınırlığını artırabilirsiniz
 • Firmanızın hizmetlerini ve çalışmalarını daha fazla kesime duyurabilirsiniz.
 • Daha fazla müşteri kazanabilirsiniz.
 • Firmanızın gelir kaynaklarını marjinal düzeye çekebilirsiniz.
 • Rakiplerinizin bir adım önüne geçerek, rekabet ortamını daha da kızıştırabilirsiniz.

Kurumsal bir web sitesi her şeyden önce sizin bir marka değeri olmanızı sağlamaktadır. Bu marka değerini parayla isterseniz alamayabilirsiniz ancak internet üzerinden profesyonel bir siteye sahip olarak kolayca marka değerinizi yükseltebilirsiniz.

Kurumsal Bir Web Sitenin Gelişmesi İçin Neler Yapmalıyız?

Kurumsal bir web sitesi arama motorlarında her zaman üst sıralarda olmalı ki istediğiniz sonuçları alabilesiniz. Kurumsal web tasarım yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Sorusunun aslında başka bir açıdan cevabını vereceğiz. Sitenin oluşum sürecinde değil de tasarlandıktan sonra neler yapmalıyız işte bunu açıklayacağız.

SEO HİZMETİ;  arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacak bütün faydalı işleri seo içerisine koyabiliriz. Kodlamalar, indekslemeler, seo uyumlu içerikler, seo dostu görseller vb. gibi örnekler vermemiz mümkündür. Kurumsal bir web sitesi için profesyonel bir Seo hizmeti gerekir, zamanında içerikleri paylaşma gibi detaylar arama motorlarında sıralamalarınızı belirleyebilir.

Alanında uzman olan bizler kurumsal firmalar için web tasarımı yapmaktayız, dilemeniz durumunda bizlerden Seo hizmeti de alabilirsiniz. Bizler sizlerin internet ortamında rakiplerinizin önüne geçmesi için bütün çalışmaları yapmaktayız. Bizlerden kurumsal firmanız için Seo uyumlu makalelerde temin edebilirsiniz. Alanında profesyonel olan Seo uyumlu yazarlarımız birbirinden özgün kaliteli içerikler üretmektedir. Kurumsal web sitesi hakkında daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

 

Leave a comment